Finansowanie projektów
Print Friendly

Sprawna i terminowa realizacja zaplanowanej inwestycji wiąże się z zabezpieczeniem odpowiednich środków finansowych, jest to warunek konieczny również w przypadku dotacji UE. Generalną zasadą podczas ubiegania się o bezzwrotne dotacje obowiązującą wszystkich beneficjentów jest zapewnienie wystarczających środków finansowych na terminową realizację zaplanowanych działań w całym okresie realizacji inwestycji – dotacja bowiem wypłacana jest z dołu po zakończeniu finansowania. W niektórych przypadkach tak jak to ma miejsce w PO IR Działanie 3.2.2. Kredyt na innowacje technologiczne, uzyskanie kredytu pomostowego w jednym z współpracujących banków komercyjnych jest warunkiem koniecznym do dalszego procedowania o dotację.

Jeżeli mają Państwo problem z zabezpieczeniem wystarczających środków finansowych na realizację zaplanowanych działań, oferujemy naszą pomoc w zakresie:

  • przeprowadzenia analizy finansowej i ustalenia rzeczywistej zdolności kredytowej,
  • wyboru optymalnej formy finansowania /kredyty, pożyczki, leasing, Aniołowie Biznesu, itp./,
  • pomocy w procesie negocjacji z instytucjami finansowymi i inwestorami prywatnymi,
  • pomoc w opracowaniu i przygotowaniu wymaganej dokumentacji.
 

Copyrights © 2010 GrantQ Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.